Kurumsal

Hakkımızda

Temelleri 2005 yılına dayanan ve yaklaşık 20 yıldır sektöründe öncü bir kimliğe kavuşmuş Alfamet Elektrik Elektronik Metal Çelik Konstrüksiyon İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. ; enerji iletimi ve dağıtımı, telekomünikasyon, ve ulaşım üst yapısı için direklerin ve çelik yapıların mühendislik ve üretimi konusunda faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımımızı daha da ileri taşıyarak,
ulusal ve uluslararası pazarlarda sektöründe lider
konumda olan, global bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Müşteri odaklı çözümler yaratarak, kaliteli, güvenilir
özelleştirilmiş ve hızlı uygulanabilir hizmetler
sunmaktır.

Kalite Politikamız

Alfamet, müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla yaratılan ürün ve hizmetin kalitesini geliştirmeyi, doğru zamanda, hatasız, eksiksiz olarak yerine ulaştırmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Müşterilerin taleplerini ve yasal mevzuat şartlarını karşılayan, her zaman aynı kalitede ürün güvencesi verilmektedir.

Üretim aşamalarında tüm operasyonlarımız, deneyimli ekibimiz ve otomatik / manual ekipmanlarımız ile sıkı bir kalite kontrol sürecine tabi tutulmaktadır.

Kalite yönetim sistemi, ISO 9001:2015 standartlarına uygun olarak belgelendirilmiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışanlarının sağlığı ve güvenliği, Alfamet için en önemli önceliklerden biridir. İş sağlığı ve güvenliği konusunda hassas bir yaklaşım benimsenerek, çalışanların güvenliği için gerekli önlemler alınmaktadır. İş kazalarının önlenmesi ve çalışan motivasyonunun artırılması, iş süreçlerinin daha verimli hale getirmesine katkıda bulunmaktadır.

Alfamet iş sağlığı ve güvenliği politikalarının temel amacı, herkesin güvende olduğu bir çalışma ortamı oluşturmak ve potansiyel riskleri minimize etmektir.

İş istasyonları, ekipmanları ve çalışma koşulları çalışanların sağlığını destekleyecek şekilde optimize edilmiştir.